Arxiu de pel·lícules

EL HOLANDÉS ERRANTE (ÒPERA)

DIJOUS 30 D’AGOST a les 21:00 hores   en diferit des del TEATRO REAL DE MADRID EL HOLANDÉS ERRANTE de R. WAGNER  Director Musical: Pablo Heras Casano Director D’escena: Alex Ollé – La Fura dels Baus Intèrprets: Samuel Youn, Kwinanchul Youn, Ingela Brimberg, Nikolai Schukoff Durada: 2 h. 20 min. – PROJECCIÓ SENSE INTERRUPCIONS venda d’entrades …

Continuar llegint »

LOS FUTBOLÍSIMOS

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dijous 6 a les 18:15    

PREDATOR

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimecres 26 a les 18:15    

TODOS LO SABEN

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimecres 10 a les 17:45    

CHRISTOPHER ROBIN

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimarts 23 a les 18:15  

HA NACIDO UNA ESTRELLA

més informació i tràiler Dimecres 17 a les 20:30  

VENOM

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Divendres 26 a les 21:30 Dissabte 27 a les 21:30 Diumenge 28 a les 20:30 Dilluns 29 a les 20:30  

SMALLFOOT

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Divendres 26 a les 17:15 Dissabte 27 a les 17:15 Diumenge 28 a les 16:15    

LA BOHÈME (ÒPERA)

DIJOUS 23 D’AGOST a les 21:00 hores   en diferit des del PALAU DE LES ARTS REINA SOFIA DE VALENCIA LA BOHÈME de G. PUCCINI  Director Musical: Ricardo Chailly Director D’escena: Davide Livermore Intèrprets: Gal James, Aquiles Machado, Massimo Cavaletti Mattia Olivieri, Carmen Romeu, Gianluca Buratto Durada: 2 h. 5 min. venda d’entrades aquí  

THE EQUALIZER 2

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimecres 22 a les 22:00  

LA TRAVIATA (ÒPERA)

DIJOUS 16 D’AGOST a les 21:00 hores   en diferit des del TEATRE REAL DE MADRID LA TRAVIATA de G. VERDI  Director Musical: Renato Palumbo Director D’escena: David Mcvicar Intèrprets: Ermonela Jaho, Francesco Demuro, Juan Jesús Rodriguez, Marife Nogales Durada: 2 hores venda d’entrades aquí

LA BAYADERÈ (BALLET)

DIJOUS 9 D’AGOST a les 21:00 hores   en diferit des del TEATRE MEARIINSKY DE ST. PETESBURGO LA BAYADERE de L. MINKUS  Director Musical: Boris Gruzin Director D’escena: Mikhail Shishliankov Intèrprets: Viktoria Tereshkina, Anastasia Matvienko, Vladimir Shklyyarov, Valdimir Ponomarev Durada: 2 h. 20 min. venda d’entrades aquí  

LOS INCREIBLES 2

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Divendres 17 a les 17:30 Dissabte 18 a les 17.30 Diumenge 19 a les 17:30 Dilluns 20 a les 17:15 Dimarts 21 a les 17:15 Dimecres 22 a les 17:15    

MEGALODÓN

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimecres 29 a les 21:20    

EL PACTO

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dimecres 29 a les 21:30 Dijous 30 a les 21:30    

ALPHA

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dijous 6 a les 20:30  

YUCATÁN

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Divendres 14 a les 21:00 Dissabte 15 a les 21:00 Diumenge 16 a les 20:30 Dilluns 17 a les 20:30 Dimarts 18 a les 20:30 Dimecres 19 a les 20:30  

LA MONJA

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Dijous 20 a les 18:15  

JOHNNY ENGLISH. DE NUEVO EN ACCIÓN

més informació i tràiler venda d’entrades aquí Divendres 5 a les 19:00 Dissabte 6 a les 19:00 Diumenge 7 a les 18:00 Dilluns 8  a les 18:00 Dimarts 9 a les 18:00    

LA FAVORITA (ÒPERA)

DIJOUS 2 D’AGOST a les 21:00 hores   en diferit des del BAYERIC STAATSOPER DE MUNIC LA FAVORITA de G. DONIZETTI  Director Musical: Kapel Markchichonr Director D’escena: Amélie Niermeyer Intèrprets: Elina Garanca, Metthew Polenzani, Mariusz Kwiecien Durada: 2 h. 37 min. venda d’entrades aquí

Entrades més antigues «

» Entrades més recents

Aquest lloc web utilitza galetes pròpies i de tercers. Si continua navegant, accepta la seva instal·lació. L'usuari pot configurar el seu navegador i impedir que siguin instal·lades, encara que aquesta acció podrà ocasionar dificultats de navegació. Accepta